Joga Miłością Mojego Życia

Ale co to właściwie znaczy uprawiać Jogę?
Joga to starożytny system filozofii indyjskiej, który przez tysiące lat pomagał ludziom w odnajdywaniu równowagi życiowej. W XXI wieku praktykuje ją już 300 milionów osób- na całym świecie.
Nie istnieje jeden system Jogi. Obecnie, najbardziej popularna na Zachodzie ścieżka to Hathajoga.
Asana, pranayama i medytacja praktykowane regularnie w określonych układach, pozwalają na stworzenie balansu pomiędzy ciałem, umysłem oraz duchową stroną naszego człowieczeństwa.
Co może brzmieć zaskakująco, już 15-minutowa codzienna praktyka- przy pełnym skupieniu na ruchu, oddechu oraz wewnętrznych odczuciach- sprawi, że zauważysz pozytywne zmiany w swoim życiu. Takie jak: lepsza koncentracja, wyższa odporność na stres, lepsze samopoczucie oraz (oczywiście) piękniejsze i zdrowsze ciało..

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.