Joanna Grudzińska

Joga Na Krawędzi (Video)

Praktykując jogę często mam wrażenie, że znajduję się na krawędzi. Własnej wytrzymałości, motywacji (lub jej braku). Że jestem tuż przy tej cieniutkiej granicy – między tym co mogę a tym, co MYŚLĘ, że nie mogę.
Chyba dlatego film „Yoga on the edge” od razu przykuł moją uwagę. Piękna muzyka i zdjęcia są świetną inspiracją do praktyki jogi. Ale chyba jeszcze lepszą do tego by jednak uparcie, codziennie, stawiać czoła własnym granicom.
 
 

Joanna Grudzińska

Joanna jest związana z Portalem Yogi od 2014 roku. Najpierw był marketing, dopiero później joga. I choć ta miłość jest jeszcze bardzo młoda, to poranki bez Powitania Słońca stały się dla niej niepełne, jakieś dziwnie mniej udane.

Od kilku lat mieszka w Azji – dotychczas korzenie zapuszczała już w Indonezji, Singapurze i Malezji. Kocha podróże, szczególnie te z aparatem w ręce oraz kawę. Jej ulubione ziarna pochodzą z Etiopii i Kenii, choć kraje te nadal pozostają na liście marzeń.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.