Ewa Wysocka

"Temperatura Rosła, Ale Nie Zgodziliśmy Się Na Otwieranie Okien"

W styczniu 2014 PortalYogi organizuje nasze pierwsze warsztaty jogi „na żywo”, w Warszawie. Poprowadzi je oczywiście Basia Lipska, czyli jedna z najbardziej rozchwytywanych i naszym zdaniem najfajniejszych polskich nauczycielek jogi. Razem z Basią chcemy pomóc wam rozwinąć, poprawić lub rozpocząć swoją domową praktykę jogi. Wierzymy, że to właśnie dzięki umiejętnej, regularnej praktyce możesz w stosunkowo niedługim czasie odczuć błogosławieństwa jakie daje joga.
Warsztaty Jogi z Basią Lipską Styczeń 2014Chcemy aby te pierwsze warsztaty było naprawdę wyjątkowe. I wiemy, że będą – Basia znana jest z tego, że do swojej pracy wnosi nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także pokłady wyjątkowej energii. To sprawia, że dzieją się rzeczy niespotykane – studia jogi buzują energią, a osoby które wcześniej nawet nie śniły o wykonaniu wymagających pozycji nagle wchodzą w nie bez najmniejszego problemu.
Poniżej znajdziesz relację ze spontanicznie zorganizowanych warsztatów jogi z Basią. Ukazała się ona na łamach bloga joga-joga.pl. U nas nie będzie co prawda tłoku na sali, bo liczba miejsc jest niestety ściśle ograniczona, ale móżesz spodziewać się podobnego skupienia, emocji i rezultatów

Zajęcia z ashtangi jogi z Basią Lipską w Joga! Centrum były dużym wydarzeniem. Informację wysłaliśmy na tydzień przed zajęciami i byliśmy zdumieni ogromnym zainteresowaniem. Zapisało się ponad 70 osób. W tydzień! To niezwykłe.
Informacje na temat tego wydarzenia wysłaliśmy w nocy, we wtorek tydzień wcześniej. Pierwszy mail od chętnego adepta jogi przyszedł w środę, o godz. 7.
Zgłoszenia zaczęły spływać. W piątek było już 50 osób. Musiałam z bólem odmawiać. Przemek, nauczyciel Viniasy w Joga! Centrum dokładnie obejrzał salę. Zdecydował, że możemy przyjąć 60 osób. Ponownie napisałam do osób z listy rezerwowej, tym razem zachęcając, aby jednak przyszły.
We wtorek, w dzień zajęć straciłam rachubę. Ale głęboko wierzyłam, że będzie dobrze. Na pewno przyjdzie optymalna ilość osób. Nie może być inaczej.;-)
I tak było.
Niektórzy zapisani nie przyszli, przyszli natomiast ci z listy rezerwowej i tacy, którzy nie wiedzieli, że trzeba się zapisywać. Na sali było 68 osób. Jeśli maty byłyby ułożone obok siebie co 5 cm, to może jeszcze kilka osób się zmieściło;-)

 

Ewa Wysocka

Ewa jest założycielką PortalYogi i miłośniczką różnych form aktywności fizycznej. Poza jogą uwielbia bieganie i jazdę na rowerze, a zimą narty biegowe.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.