Marysia Prokop

 

Maria wychowała się w USA, gdzie miłość do ruchu, sportu i tańca była jej wpajana od dzieciństwa. Sześć lat temu rozpoczęła swoją przygodę z jogą, co całkowicie wywróciło jej życie do góry nogami.

Wychodząc z założenia, że joga to jedność, Maria w swojej praktyce nie potrafi wybrać jednej tradycji tej nauki, dlatego jest otwarta na zgłębianie każdej metody.

Od początku jej pierwszych kroków na macie, podąża za różnymi nauczycielami na warsztatach w Polsce i na świecie, by maksymalnie poszerzać swoje jogowe horyzonty.

Nauka świadomego oddechu jest jej największą pasją i pragnie przekazać tę wiedzę jak najszerszemu gronu odbiorców, uświadamiając przy tym, jaki cenny jest to dar i jak potężne narzędzie do pracy, o czym w życiu codziennym często zapominamy.

Sesje jogi prowadzone przez Marysię Prokop

Marysia Prokop prowadzi w naszym Studio unikatowy kurs "Pierwsze kroki na macie: Joga dla pre-początkujących". Jest to idealne miejsce startu dla wszystkich osób, które jeszcze nie miały z jogą żadnej styczności. Znajdą w nim one podstawy pracy z oddechem, wchodzenia w pozycje oraz nabędą pewności siebie na początek przygody z jogą.

Pierwsze kroki na macie: Oddech
Nauka świadomego oddechu /
Pierwsze kroki na macie: Praca z nadgarstkami
Ochrona i wzmacnianie nadgarstków /
Pierwsze kroki na macie: Otwórz biodra
Otwieranie miednicy /

Chcesz postawić pierwsze kroki na macie z Marysią?
Zapraszamy do Internetowego Studia PortalYogi!

Dołączam do Studia 🧘

29 zł/mies.
i 30-dniowa gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]