Portal Yogi

Mężczyzna i joga? Zobacz 10 inspirujących profili na Instagramie

W społeczeństwie przyjęło się założenie, że joga jest głównie dla kobiet. Oczywiście nic bardziej mylnego! Uważamy, że joga jest jedna i dla wszystkich. Każdy podczas praktyki znajdzie coś dla siebie. To co joga ma do zaoferowania jest uniwersalne bez względu na płeć.
Przeszliśmy przez różne zakątki Instagrama i znaleźliśmy inspirujące profile mężczyzn, które pokazują, że regularna praktyka jogi, wytrwałość i pozytywność, buduje nie tylko imponującą formę, ale przejawia się przede wszystkim w nastawieniu do życia i czerpania z niego pełnymi garściami. Sami zobaczcie!

@arisyoga

Jeżeli szukasz nowych, wymagających i ekscytujących sposobów pracy nad swoim ciałem, ten profil jest dla Ciebie!

@arisyoga

@the_altman

Ten mężczyzna sprawi, że będziesz chciał wyjść na zewnątrz, odkrywać świat i praktykować jogę…  przy okazji uprawiając kolarstwo 😉

@the_altman

@misterely  

Panie i Panowie to się dopiero nazywa wygięcie do tyłu!

@misterely

@dylanwerneryoga

Dylan pokazuję czym jest prawdziwa siła i opanowanie.

@dylanwerneryoga

@theyogidr

Piękne i inspirujące zdjęcia, które zachęcą każdego mężczyznę do praktyki jogi.

@theyogidr

@wearejared

Na tym profilu znajdziesz wskazówki w jaki sposób praktykować jogę w domu! 🙂 Nasza odpowiedź → Internetowe Studio PortalYogi 😀

@wearejared

@carsonclaycalhoun

Zabawne filmiki i motywacja związana z jogą oraz AcroYoga? Zdecydowanie na tym profilu 🙂

@carsonclaycalhoun

@geraldsaluti

Jeżeli szukasz pomysłu gdzie jeszcze można praktykować jogę, tutaj znajdziesz odpowiedź 😀

@geraldsaluti

@bchanwarrior

Jego entuzjazm wystarczy, żebyś rozłożył matę i natychmiast rozpoczął praktykę!

@bchanwarrior

@mens_yoga

Więcej inspiracji i praktykujących jogę mężczyzn znajdziesz na tym profilu.

@mens_yoga

Przyznacie, że zaprezentowani przez nas mężczyźni pokazują, że joga jest bardzo męska? Zresztą… zawsze była. 
 


Chcesz przekonać się czy joga jest właśnie dla Ciebie? Poszerzyć świadomość swojego ciała, wzmocnić siłę swoich ramion i utrzymać równowagę w pozycjach balansowych? Spróbuj i dołącz do 7-dniowego wyzwania w Internetowym Studio PortalYogi – „Balans i Siła w Jodze Iyengara”.  
Wyzwanie poprowadzi Adam Ślęczek – dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara. Jego obszerna wiedza i sposób w jaki tłumaczy każdą asanę, każde ustawienie i przejście, pozwoli Ci na swobodną praktykę w domu. Zobacz, jak to wyzwanie może na Ciebie pozytywnie wpłynąć  > „Balans i Siła w Jodze Iyengara”.
Dołącz do wyzwania, a dodatkowo zyskasz dostęp do ponad 120 sesji jogi i medytacji i możliwość regularnej praktyki jogi w domu z najlepszymi nauczycielami w Internetowym Studio PortalYogi.

 

Portal Yogi

Praktykuj jogę gdzie chcesz i kiedy chcesz

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.