Dlaczego Zaczęłam Praktykować Kundalini Jogę?

Chciałabym Wam opowiedzieć, dlaczego zaczęłam praktykować kundalini jogę i jak to się stało, że nie wyobrażam sobie bez niej mojego życia.


Jogę praktykowałam bardzo długo, był to mój codzienny rytuał. Głównie była to ashtanga i vinyasa. Jednak przez ten cały czas czułam, że czegoś mi wewnętrznie brakuje. Potrzebowałam poczuć, że pracuje sama ze sobą.

Życiowe doświadczenia skierowały mnie ku kundalini

W moim życiu spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja, która sprawiła, że bardzo wszystko przeżyłam. Stresowałam się wszystkim, cały czas się trzęsłam i nie mogłam sobie poradzić z codziennymi sprawami. Udałam się na konsultacje do lekarza, który przypisał mi mocne środki uspokajające. Postanowiłam zażyć mniej niż połowę zalecanej dawki, ale już wtedy czułam się źle. Świadoma swojego ciała, czułam, że nie jestem sobą.

Zaczęło się od praktyki z sesjami online…

Po dwóch, trzech dniach przyjmowania leków przeczytałam artykuł o kundalini jodze. Postanowiłam spróbować. Odstawiłam tabletki, znalazłam ćwiczenia online i praktykowałam codziennie.
Od tamtego dnia wszystko się zmieniło. Kundalini joga jest ze mną codziennie, stała się moją codzienną rutyną. W tym momencie nie wyobrażam sobie życia bez kundalini jogi. Te pare minut dziennie są dla mnie bardzo ważne.
Mam nadzieję, że Ty również spróbujesz, warto!


kundalini joga
Kundalini Joga to niesamowita praktyka, która naprawdę działa i przynosi bardzo szybkie rezultaty! Praktykują ją też znane osoby: Demi Moore, Madonna, David Duchovny, a w Polsce – np. Agnieszka Maciąg.
W Internetowym Studio PortalYogi naucza jej Agnieszka Bera, która przygotowała dla Ciebie nową sesję: Wstęp Do Kundalini Jogi. Już od 19.09.2018!
Dołącz do Studia i zyskaj dostęp do 120 sesji jogi! Znajdziesz tu ciekawe sesje na każdy dzień i potrzebę ciała oraz umysłu.

Żyję moją pasją i kocham życie ♥

Nauczycielka kundalini jogi z Kopenhagi.

Specjalizuje się w czakrach, uzdrawianiu wewnętrznego dziecka i w pokochaniu siebie.

Pragnie podzielić się z Tobą wiedzą, jak dzięki jodze i medytacji stworzyć życie, które naprawdę chcesz i które pokochasz.

Joga jest częścią jej życia, praktykuje od ponad 20 lat i uczy od ponad 15.

Znajdziesz ją na aga.yoga

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.