30 dni ćwiczeń jogi na brzuch – kalendarz praktyki

Czy masz już swój program ćwiczeń na brzuch? A jak się czuje dziś Twój brzuch? Samopoczucie i nastawienie realnie wpływają na napięcia w ciele oraz na zdrowie. Jak za często się denerwujesz lub stresujesz, to krzywdzisz siebie i swoje zdrowie. Dlatego stres, zdenerwowanie czy niepewność często objawiają się bólami brzucha. A na problemy żołądkowe zaleca się między innymi ćwiczenia i dotlenienie organizmu.  

O brzuch warto dbać zawsze, nie tylko latem. Regularnie powtarzane i dobrze dobrany asany przywrócą Ci równowagę wewnętrzną oraz zewnętrzną, wzmocnią mięśnie i sprawią, że brzuch będzie wyglądał świetnie
Wzmacniając brzuch, wzmacniasz siebie! Fizycznie, psychicznie i życiowo. 

Motywacja do ćwiczeń na brzuch

Motywacja –  to gotowość, ruch, procesy psychiczne i fizyczne, które utrzymują ciało w pozytywnym nastawieniu do działania i do niego doprowadzają. Samo słowo pochodzi z łaciny: motivus, motus, oznaczają: „ruchomy”, „ruch”.

W procesie motywacji ważny jest kierunek działania i koncentracja na celu – jego pozytywnych wymiarach.

Dlatego zadaj sobie pytanie: dlaczego warto zacząć praktykę jogi na brzuch? Jak dziś się czuję ze swoim centrum ciała, a jak chce się poczuć za 30 dni? Każdy dzień sukcesu pomoże osiągnąć wymarzony stan wewnętrzny i zewnętrzny.

Zacznij wzmacniać swój brzuch już dziś wraz z naszym kalendarzem na 30 dni. Czeka Cię sporo wysiłku, masa inspiracji, wiedzy i nauki nowych asan. Zmęczysz się, ale te efekty widoczne po miesiącu. Będziesz cieszyć się płaskim brzuchem i silniejszym kręgosłupem. Warto skorzystać z gotowych programów motywacji do ćwiczeń i praktyki jogi. Jaki jest dla Ciebie najlepszy? 

Zalety praktyki jogi na brzuch

  • Wzmocnisz mięśnie brzucha i kręgosłupa.
  • Ciało stanie się bardziej elastyczne, a Twoja skóra jędrna.
  • Wyrzeźbisz brzuch. Co powiesz na kaloryfer?
  • Nie będziesz się już więcej garbić, bo asany na brzuch kształtują prawidłową postawę. W ten sposób “urośniesz” nawet o 1cm
  • Zrelaksujesz się i zyskasz energię do działania
  • Poczujesz się lepiej, spokojniej i pewniej
  • Poprawisz równowagę
  • Twoje życie seksualne stanie się ciekawsze – wiedziałaś, że joga i w tej dziedzinie pozytywnie namieszała? 

program ćwiczeń na brzuch

Twój program ćwiczeń na brzuch

PortalYogi przygotował kolejną propozycję na brzuch –  tym razem to Kalendarz na 30 dni praktyki (z materiałami darmowymi dla wszystkich oraz dodatkowymi dla użytkowników Internetowego Studia PortalYogi, do których możesz dołączyć w dowolnej chwili). Każdy dzień w kalendarzu to kolejny prezent dla Twojego centrum. 30 podarunków!

Będziesz praktykować z Basią Lipską-Larsen, dowiesz się więcej o zdrowiu i roli brzucha w jodze podczas live’a z Magdą Bałdys, poprawisz swoją pozycję drzewa, poznasz proste triki dietetyczne i nauczysz się nowych asan. Odmienisz się na lepsze dzięki 21-dniowemu wyzwaniu „Power Brzuch” pod okiem Ulli Wilczyńskiej-Kalak. I to wszystko w 30 dni!

Regularna praktyka przyniesie efekty! Kalendarz ściągniesz na naszej stronie. Aby przejść do praktyki, kliknij okienko z wybranym dniem. Wydrukuj i zaznaczaj każdy dzień sukcesu! Powodzenia i do zobaczenia na macie!

Dla motywacji sprawdź pierwsze 3 dni z Kalendarza

Dzień 1

cwiczenia na plaski brzuch

Dzień 2

cwiczenia na brzuch

Dzień 3

joga na brzuch

3 Tygodnie z Wyzwaniem Power Brzuch

21-dniowego wyzwania: „Power Brzuch – Wzmocnij Mięśnie”. 
Wyzwanie „Power Brzuch” przypada w kalendarzu na 2-4 tydzień.
Prowadzi je Ulla Wilczyńska-Kalak. Dołącz do Studia i zyskaj dostęp do „Power Brzucha” i 180 innych sesji jogi.

program ćwiczeń na brzuch

PortalYogi to jedna z największych platform wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji na temat jogi w Polsce. Powstała, aby pomóc Ci praktykować jogę bezpiecznie i efektywnie w domowym zaciszu. Samo Internetowe Studio PortalYogi, to efekt współpracy z czołowymi polskimi instruktorami jogi, którzy uczą jogi online.

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.