Agnieszka Fabiś

Oddech W Jodze – Relacja Z Warsztatów Macieja Wieloboba

17.12.2013 roku w szkole jogi Basi Majewskiej w Chybach ( moja jogiczna Alma Mater:) ) odbyły się warsztaty prowadzone przez Macieja Wieloboba, w których miałam przyjemność uczestniczyć. Tematem 3-godzinnych zajęć był oddech w jodze i sposoby łączenia pokazanych nam technik z sekwencjami asan. Choć pewnie większość laików zastanawia się, jak można mówić o oddychaniu przez 3 godziny, to jednak zapewniam, że charyzmatyczna i dowcipna osoba prowadzącego potrafi przyciągnąć uwagę nie tylko wyszukanym żartem z „jogicznej” branży, ale i rozległą wiedzą na temat jogi w teorii i praktyce, a także na temat aspektu anatomicznego jogi, który nie ukrywam, interesuje mnie najbardziej. Polecam obejrzenie krótkiej relacji z warsztatów, jak również odwiedzenie strony Macieja i zapisanie się na jeden z jego licznych warsztatów. Ja osobiście wyszłam z zajęć z bagażem nowych informacji i z nową umiejętnością: wejściem ze stania na głowie do mostka:) Czasem dobrze, gdy jest ktoś, kto wierzy w Twoje umiejętności bardziej, niż Ty sam:)

Strona i blog Maćka: http://maciejwielobob.pl
Strona szkoły Maćka w Krakowie: http://www.joga-krakow.pl
Strona Basi: http://www.joga-chyby.pl/
A więcej moich artykułów znajdziesz na www.yogastyle4life.com

Agnieszka Fabiś

Niektórzy z nas całe życie bezskutecznie poszukują swojego miejsca na świecie. Ja swoje znalazłam… na macie:-) Wraz z praktyką asan zyskałam umiejętność spojrzenia na życie z dystansem i spokojem. Trwanie w pozycji do góry nogami w koncentracji i skupieniu naprawdę potrafi zmienić punkt widzenia:-)

Polecane Artykuły

Artykuły, które mogą Ci się spodobać.

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej jogowej społeczności. Otrzymasz od nas darmowe materiały pomocne w praktyce jogi, cotygodniową inspirację oraz ekskluzywny dostęp do jogowych wydarzeń oraz promocji.